GLOBAL SU ARITIM

 
   
 
Global Arıtım - Ana Sayfa Global Arıtım - Hakkımızda Global Arıtım - Ürünler Global Arıtım - Referanslar Global Arıtım - İletişim Bilgileri

Kum Filtre

Karbon Filtre

Yumuşatma

Demir Mangan Filtre

Demineralizasyon

Ultraviyole Sistemler

Ters Osmoz

Standart Ters Osmozlar

Çelik Filtreler

Yedek Malzemeler

Ters Osmoz Sistemleri

Ters Osmoz Fiyatları

Ters Osmoz Özellikleri

Ters Osmozlar

YEDEK MALZEMELER - OTOMASYON

 

Tanklar      |     Otomasyon Sistemleri     |     Membranlar     |     Kartuş Filtre

Su arıtma sistemlerinde kullanılan otomasyon sistemleri; zaman kontrollü, hacim kontrollü veya basınç kontrollü olarak çalışmaktadır.

Otomasyon Sistemleri Resimleri

Otomasyon Sistemleri Resimleri

 

 

 

 

 

 

 

Otomasyon Sistemleri Resimleri

Sistemin ne amaçla kullanılacağına, kurulacak otomasyon sistemi kapasitesine, çevresel etkilere ve yatırım maliyetine bağlı olarak değişik otomasyon sistemleri tercih edilir.

Ülkemizde en çok tercih edilen otomasyon sistemleri Fleck marka zaman ve hacim kontrollü otomasyon sistemleridir. En yaygın kullanılan modeller ise 5600, 2750, 2850, 2900, 3150, 3900, 9000, 9500, 2900 dublex, 3900 dublex, 2900 ve 3900 triplex sistemlerdir. Bu sistemler 3 m3/saat kapasiteden, tek sistemde 100 m3/saat’ e ulaşabilmektedir.

Sistemax kontrol üniteleri ile büyük sistemlerin merkezi kontrolü sağlanmakta ve tek kontrol noktasından birden fazla sistem kontrol edilebilmektedir.

Fleck valflerin alternatifi ise Autotrol ve Siata otomasyon valfleridir. Bu sistemlerde Fleck valflere yakın çalışma özellikleri taşır.

Otomasyon Sistemleri Resimleri

Otomasyon Sistemleri Resimleri

Özellikle daha büyük kapasiteli sistemlerde ise pnömatik sistemler tercih edilmektedir. Bunun en temel nedeni ise otomasyon valflerinde, özellikle Fleck valflerde 3” üzerinde ürün olmamasıdır.
Otomasyon Sistemleri ResimleriOtomasyon Sistemleri Resimleri
 

Ana Sayfa | Hakkımızda | Referanslar | Ürünler | İletişim | Sudaki Kirleticiler | Arıtım Yöntemleri | Suyun Tanımı | Suların Nitelikleri

                                                                                                                                                                                                                                                                              Kurumsal İnternet Web Tasarım

 
replica hermes bags, cheap celine, Replica bags, canada goose outlet, Sale Canada Goose Parkas Outlet Canada Goose Jakcet shop online www.ealatorre.com louis vuitton outlet store online bags Moncler Belgique jewelry http://www.crescenttravelclub.com/ cvcargo hermes replica bag celine handbags cheap prada online canada goose women celine handbags outlet canada goose parka cheap prada bags hermes women purse trong>Canada Goose Outlet sale